ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Фальсифікована продукція
Обережно фальсифікат "Неоцидол" Друк

У ветеринарній аптеці у Львівській області було виявлено фальсифікований препарат “Неоцидол” під торговою маркою ТОВ “Ветсинтез”. Етикетка препарату оформлена у фірмових кольорах компанії та зазначено номер серії 35/С/2 09-2021. Ветеринарний препарат під такою назвою не є зареєстрований в Україні та ТОВ “Ветсинтез” його не виготовляє.

neocidol

 
Обережно фальсифікат крем для суглобів “ALEZAN” Друк

У процесі проведення журналістського розслідування в Інститут надійшла інформація про виявлення на ринку України продукції виробництва ТМ “Alezan” з ознаками контрафактності крему для суглобів “Alezan”.

Наданий зразок ветеринарного препарату крем для суглобів “Alezan”, серія 010416, термін придатності до 11.2017 р., пройшов перевірку на якість у акредитованих за вимогами ДСТУ ISO 17025 лабораторіях високоефективної рідинної хроматографії та лабораторії бактеріологічного контролю якості і безпечності ветпрепаратів.

У результаті контролю встановлено наступне:

1) відмінність у маркуванні первинного та вторинного пакування представленого зразка від оригінального;

2) зовнішній вигляд, колір, запах, однорідність вмісту не відповідає вимогам реєстраційного досьє;

2) вміст активно діючих речовин (біофлавоноїди в перерахунку на апігенін, глюкозаміну гідрохлорид) не відповідає вимогам реєстраційного досьє.

 
Обережно фальсифікат "Тіамун Форте" Друк

Увага фальсифікат препарату “Тіамун Форте”

На запит В. о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області О. В. Тертишника Інститутом проведено арбітражне дослідження зразка фальсифікованого ветеринарного лікарського засобу “Тіамун Форте” розчин для ін'єкцій, серія 9, контроль 316 від 04.2016 р. та архівного зразка ветеринарного лікарського засобу “Тіамун Форте” розчин для ін'єкцій, серія 12, контроль 331 від 08.2016 р.

“Тіамун Форте”. Порівняння зразка підробки з архівним зразком виробника
 
Обережно фальсифікат "Стресніл" Друк

Увага фальсифікат препарату Стресніл виробництва Санохемія Фармацеутіка А. Г. (Австрія)

Препарат зареєстрований в Україні — РП № АА-02125-01-11.

Представництво “ЕЛІ ЛІЛЛІ ВОСТОК СА” (м. Київ) повідомляє про виявлення на ринку України підробки ветеринарного препарату Стресніл.

Відібраний зразок препарату, серія № РМ1134 направлено виробнику — Санохемія Фармацеутіка А.Г. (Австрія) для проведення досліджень на якість та безпечність. Виробник повідомив свій компетентний орган (Австрія) про виявлену підробку ветеринарного препарату та передав на дослідження до лабораторії AGES відібраний та контрольний (архівний) зразки цієї ж серії.

У результаті контролю встановлено наступне:

  1. на первинному пакуванні (скляний флакон) у відібраному зразку відсутні дані щодо номеру серії, дати виготовлення та дати придатності. На вторинному пакуванні (картонна коробка) у відібраному зразку вказані дата виготовлення “03-2016” та термін придатності “02-2019”, які не відповідають датам на контрольному зразку (дата виготовлення “10-2013”, термін придатності “09-2016”) та датам у сертифікаті аналізу на вказану серію препарату (дата виготовлення “10-2013”, термін придатності “09-2016”);
  2. на вторинному пакуванні напис “(азаперон 40 мг/мл) і ТМ” на контрольному зразку виконаний білим кольором, а на відібраному зразку такий напис виконаний чорним кольором. Також відсутній матричний штрих-код на вторинному пакуванні відібраного зразка;
  3. на дні скляного флакона контрольного зразка є напис “08 І”, який має рельєфний вигляд, відібраний зразок має напис “02 І”;
  4. встановлено відхилення вмісту активно діючої речовини (азаперон) у відібраному зразку.
Стресніл. Порівняння зразка підробки з архівним зразком виробника
 


Сторінка 1 з 2
Головна Фальсифікована продукція

Увага! Небезпечна продукція

Реєстрація ветеринарних препаратів та кормових добавок