ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Новини ДНДКІ
Запрошення на семінар-тренінг Друк

Шановні колеги, ТОВ "Стандарти Технології Розвиток +" спільно з Державним науково-дослідним контрольним інститутом ветеринарних препаратів та кормових добавок (ДНДКІ) запрошує вас на семінар-тренінг!

Семінар-тренінг: 06-07 червня 2019 р. - «Нормативні вимоги щодо процедури реєстрації ветеринарних препаратів в Україні. Практичні аспекти формування реєстраційного досьє на ветеринарні препарати» м. Львів, вул. Донецька, буд.11.

Запрошення на семінар-тренінг letter
 
Колектив ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок підсумовує здобутки наукової діяльності за 2018 рік Друк
0

18 грудня 2018 року відбулось розширене засідання Вченої ради Інституту на якому заслухали звіти структурних підрозділів та підвели підсумки роботи за рік. Доповідачами були: д.б.н. Ю. М. Косенко, к.б.н. З.С. Засадна, Л. К. Самарська, к.вет.н. У. І. Тесарівська, к.с.-г.н. Т. Р. Левицький, д.вет.н. О. Л. Тішин, д.вет.н. М. І. Жила, к.вет.н. І. П. Патерега, д.вет.н. І. М. Кушнір, В. В. Регенчук, к.б.н. О. І. Чайковська, д.вет.н. В. П. Музика.

Підсумовуючи результати діяльності Інституту із звітом виступив директор, доктор ветеринарних наук, професор, академік НААН Коцюмбас І. Я. у своєму виступі відзначив вагомі доробки колективу за поточний рік у всіх напрямках діяльності, водночас акцентував увагу на проблемах, які потребують нагального вирішення. Зокрема, наголосив, що враховуючи існуючі вимоги та підходи до формування рейтингу закладів науки України, потрібно працювати над збільшенням кількості публікацій, що мають відповідний статус в наукометричних базах Scopus та Web of Science. Для вирішення цього завдання необхідно науковцям активізувати підготовку статей відповідного рівня для публікації у цих виданнях, від яких залежить формування рейтингу Інституту та успішне проходження атестації у МОН України.

Детальніше...
 
«Інститут в якому все шумить та працює…» Друк
0

5 грудня 2018 року Інститут відвідали учасники міжнародного семінару-тренінгу в рамках програми Erasmus + (Ag-Lab). «Поліпшення навичок спеціалістів з лабораторної практики у фахівців агро-продовольчого сектору Східної Європи», який проходив на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, координатор проекту (УЛ) Марія Клопчич (Словенія), експертом Жан Моне (Франція), учасниками цього заходу були спеціалісти та вчені з Франції, Італії, Словенії, Польщі, Грузії, Молдови та України.

Зустрів гостей та виступив з коротенькою презентацією про історію та основні напрямки діяльності інституту заступник директора, д.вет.н. В. П. Музика. Продовжили розповідь та екскурсію по території нашої установи заступники директора інституту д.с.-г.н. Д. В. Янович та к.с.-г.н. Т. Р. Левицький.

Детальніше...
 
Всеукраїнський семінар “Ліцензування виробництва ветеринарних препаратів. Нормативно-правове регулювання” Друк

Відповідно до плану роботи ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок на 2018 рік та за участі спеціалістів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів 29 листопада 2018 року на базі Інституту відбувся всеукраїнський семінар на тему “Ліцензування виробництва ветеринарних препаратів. Нормативно-правове регулювання”. Підготували та провели семінар працівники відділу держконтролю, стандартизації та сертифікації.

У роботі семінару взяли участь та виступили директор департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби України Б. І. Кобаль і начальник відділу реєстрації тварин управління державного контролю Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби України Л. П. Лук’янець, які акцентували увагу учасників семінару на питаннях забезпечення державного контролю за виробництвом та обігом ветеринарних препаратів відповідно до законодавства та ліцензування господарської діяльності з їх виробництва.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 25
Головна Новини

Увага! Небезпечна продукція

Реєстрація ветеринарних препаратів та кормових добавок