ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок

Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Друк

05.08.2020 р.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів внесла на розгляд зборів колективу наукових працівників ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок наступні кандидатури на посаду директора:

 • Коцюмбас Ігор Ярославович, д.вет.н., професор, академіка НААН, директор ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок;
 • Щебентовська Ольга Миколаївна, завідувач навчально-дослідної лабораторії кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології ім. С.З. Ґжицького.
 • Вибори відбудуться:

  17 серпня (понеділок) 2020 р. з 9-00 до 15-00 в приміщенні актового залу (1-й поверх) Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок за адресою м. Львів, вул. Донецька, 11.

  Голосувати (брати участь у виборах) мають право штатні наукові співробітники та фахівці Інституту. Для голосування необхідно при собі мати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України).

   
  Головна Новини Вибори 05.08

  Увага! Небезпечна продукція

  Реєстрація ветеринарних препаратів та кормових добавок