Участь у роботі ХІV Міжнародної конференції і виставки «Птахівництво 2018»

Адміністрація інституту прийняла активну участь у роботі ХІV Міжнародної конференції-виставки «Птахівництво 2018». Цьогорічний форум птахівників проходила 10 – 14 вересня в м. Трускавець, як завжди, захід мав дуже насичену програму.

На пленарному засіданні, на правах господаря, з привітанням виступив народний депутат України, заступник Голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України Олександр Бакуменко.

З вітальним словом до учасників конференції виступила і заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, яка у своїй доповіді зробила акцент на стратегії реформ та державній підтримці аграрного сектору.

Привітав учасників і побажав плідної роботи Голова Державної служби України з питань безпечності продуктів харчування і захисту прав споживачів Лапа В. І. Він зазначив, що ця конференція-виставка має надзвичайно важливе значення для галузі. У своєму виступі розкрив законодавчі зміни в сфері регулювання діяльності галузі тваринництва та безпечності продуктів харчування.

Побажав науковцям плідної роботи та закликав до співпраці директор ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок, академік Коцюмбас І. Я. У своїй доповіді детально зупинився на сучасних підходах до законодавчого регулювання обігу кормів і кормових добавок. Виступ викликав багато запитань, розпочалась творча дискусія. Крім того відбулася плідні зустрічі, цікаві знайомства, проблемні змістовні дискусії з колегами. Науковий форум пройшов цікаво, творчо і патріотично.

Протягом трьох днів учасники конференції і виставки працювали, ділилися досвідом впровадження новітніх технологій, аналізували епізоотичну ситуацію, розробляли майбутні стратегічні напрямки діяльності галузі, підводили підсумки і ухвалили відповідні рішення.