Колектив Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок глибоко сумує з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашого колеги, Голови профспілкового комітету Інституту, провідного наукового співробітника, кандидата ветеринарних наук

ОЛЕКСАНДРА ПЕТРОВИЧА ПАНИЧА

28 серпня 2021 року після важкої хвороби, на 67-ому році життя зупинилось серце справжньої ЛЮДИНИ з великої літери, відійшов у вічність, знаний науковець, який понад трьох десятиліть плідно працював в Інституті.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце Людини, з якою йшли поряд багато років, який завжди знаходив відповідні слова, поділяв щастя і горе, радість і смуток кожного співробітника Інституту. Проте світлі спогади про ОЛЕКСАНДРА ПЕТРОВИЧА, що залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Нехай добрий, світлий спомин про ОЛЕКСАНДРА ПЕТРОВИЧА назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. У нашій пам’яті ОЛЕКСАНДЕР ПЕТРОВИЧ назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна світла пам’ять нашому колезі і другу. Поділяємо біль та горе рідних.

Нехай з Богом Спочиває!

Вічна пам’ять!