Семінар “Поглиблене розуміння правових аспектів контролю сирого молока в ЄС та роль національних референс-лабораторій”

13 березня 2024 року відбувся Другий консультативний семінар «Перегляд Дорожньої карти із запровадження програми контролю сирого молока в Україні» в якому взяли участь директор Інституту Володимир Стибель, та його заступники Юрій Косенко та Ірина Мазур.

Захід був спрямований на представлення результатів програми контролю сирого молока за 2023 рік, обговорення пропозицій до Дорожньої карти та уточнення подальших кроків.Учасників заходу ознайомили із вимогами законодавства ЄС щодо контролю сирого молока. Зокрема, з критеріями та функціями, які висуваються до європейських національних референс-лабораторій. Також з ключовими результатами та досягненнями запровадження Програми контролю сирого молока в Україні.

У вебінарі взяли участь представники державного сектору, швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), експерти проєкту ЄС «Вдосконалення законодавства, контролю та обізнаності у сфері безпечності харчових продуктів, здоров’я та благополуччя тварин в Україні», європейські фахівці референс-лабораторій.

Захід організовано за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що реалізується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві з SAFOSO AG (Швейцарія) та Проєктом ЄС «Вдосконалення законодавства, контролю та обізнаності у сфері безпечності харчових продуктів, здоровʼя та благополуччя тварин в