15-те щорічне засідання VICH Outreach Forum

Після двох років віртуального спілкування Керівний комітет VICH зібрався у Вашингтоні, округ Колумбія, США.

41-ше засідання Керівного комітету VICH під головуванням Управління з контролю за продуктами й ліками США (FDA) та 15-те щорічне засідання VICH Outreach Forum (VOF), під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (WOAH – раніше OIE) проходили з 14 по 17 листопада 2022 року.

VICH сприяє створенню безпечних та ефективних ветеринарних лікарських засобів у всьому світі шляхом широкої міжнародної гармонізації технічних вимог до їх реєстрації.
В 15-ому засіданні VOF взяло участь 60 учасників, які представляли 22 національні регуляторні агентства або організації галузі охорони здоров’я тварин з шести континентів. Україну на Форумі представляли директор ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок Андрій Остап’юк та голова Агентства ветеринарних препаратів та кормових добавок Юрій Косенко.

Члени VOF взяли до уваги оновлену інформацію про діяльність VICH та пов’язану з нею активність WOAH. Вони отримали оновлену інформацію про статус перегляду Рекомендацій (GL) щодо лікарських преміксів і дев’яти GL щодо протигельмінтних препаратів. Учасники також отримали огляд підходів повноправних членів VICH – Європейського Союзу, Японії та Сполучених Штатів – щодо перевірки стабільності вакцин для використання у ветеринарній медицині.