День працівника сільського господарства

Щорічно, у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівника сільського господарства. Це свято гідних, сильних та прекрасних людей, які трудяться на благо нашої рідної країни.

В Державному науково-дослідному контрольному інституті ветеринарних препаратів та кормових добавок заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації  Юрій БУЧКО привітав працівників сільського господарства Львівщини з професійним святом.

«У цей непростий час, ви не втрачаючи оптимізму, ви активно інвестуєте у розвиток своїх господарств, залучаєте грантові кошти, кошти державних програм та міжнародних проектів, професійно робите справу від якої сьогодні залежить продовольча безпека не тільки регіону, а й країни в цілому», – зазначив у вітальному слові заступник голови Львівської обласної державної адміністрації  Юрій БУЧКО.

Найкращих працівників сільського господарства відзначили подяками Львівської обласної військової адміністрації та вітальними листами Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Львівська область лідирує в наданні фінансової підтримки аграріям, спрямовуючи значні фінансові ресурси на цю галузь. У поточному році на підтримку сільського господарства з обласного бюджету спрямовано 47,9 млн грн. В межах державної програми «єРобота» суб’єкти господарювання Львівщини отримали погодження на грантову допомогу в сумі 83,8 млн грн.», – зазначила директорка департаменту АПР ЛОДА Тетяна ГЕТЬМАН.

У межах заходу учасників ознайомили з результатами роботи аграрного сектору Львівщини у 2023 року, особливостями залучення грантових коштів, коштів державних програм та міжнародних проектів, земельними питаннями, можливістю одержання безоплатних консультацій для агровиробників в рамках проекту Центр розвитку фермерства «Врожай перемоги».