IV Міжнародна конференція з інспекційної реформи 2018: трансформація, технологія, торгівля – відповідь на виклики регулювання

З 8 по 11 жовтня 2018 р. в Лондоні за підтримки проекту ЕС “Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні” представники Мінагрополітики та Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок (Львів) брали участь в організованій Урядовим управлінням Сполученого Королівства з питань безпечності та стандартів продуктів IV Міжнародній конференції з інспекційної реформи 2018: трансформація, технологія, торгівля – відповідь на виклики регулювання.

Головним леймотивом конференції була прозорість і відкритість державного контролю. Окрім доповідей, обговорень та дискусій, цього року учасники мали можливість побачити регулювання в дії: підприємства та регуляторні органи Сполученого Королівства у сфері роздрібної торгівлі, виробництва, транспортування, фармацевтики, ліцензування, пожежної безпеки тощо відчинили свої двері перед учасниками конференції, щоб ті могли особисто ознайомитися з тим впливом, який належне регулювання може мати для розвитку та успіху бізнесу.