КОНФЕРЕНЦІЯ EuroResidue IX

КОНФЕРЕНЦІЯ EuroResidue IX

22-25 травня, 2022

Конференції EuroResidue мають на меті охопити всі аспекти контролю за залишками ветеринарних препаратів. Особлива увага приділяється останнім розробкам, пов’язаним з виявленням і визначенням залишків препаратів у харчових продуктах, кормах та інших відповідних матрицях та при фармацевтичних і токсикологічних дослідженнях, в рамках заходів з реєстрації та регулюванні обігу ветеринарних препаратів.

Конференції EuroResidue проводилися з 1990 року: у 1993, 1996, 2000, 2004, 2008, 2012 і 2016 роках. Остання зустріч відбулась у м. Гент, Бельгія (8-й Міжнародний симпозіум з аналізу залишків гормонів і ветеринарних препаратів, який є доповненням до серії EuroResidue) в 2018 році. В рамках двох останніх конференцій серії EuroResidue у 2016 та 2018 роках були представлені матеріали досліджень Національної референс-лабораторії з контролю залишкових кількостей діючих речовин ветеринарних препаратів та кормових добавок щодо випадків виявлення в меді залишкових кількостей декстраміцину – енантіомеру хлорамфеніколу.

 

Керівництво Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок та науковці Національної референс-лабораторії з контролю залишкових кількостей діючих речовин ветеринарних препаратів та кормових добавок висловлюють щиру подяку Організаційному та Науковому Комітету EuroResidue ІХ і особисто Dr. Aldert Bergwerff, Dr. Leen van Ginkel, Dr. Saskia Sterk та Dr. Sanne van den Biggelaar за щиру допомогу, сприяння та фінансову підтримку без якої участь української делегації в конференції та представлення матеріалів стендової доповіді https://www.euroresidue.eu/posters-2022/coccidiostats була би неможливою.