Науковий форум у Харкові

17-19 вересня 2018 року науковці Інституту взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми біологічної безпеки та контролю транскордонних емерджентних інфекційних захворювань (африканської чуми свиней, нодулярного дерматиту великої рогатої худоби, ящуру, бруцельозу, високо патогенного грипу птиці)», яка проходила у м. Харкові. Конференція була організована Національним науковим центром «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» за участю науковців США, Білорусі, України, а також фахівців Держпродспоживслужби України.

Доповіді були присвячені широкому колу актуальних проблем ветеринарної медицини, у тому числі транскордонних інфекційних хвороб, бруцельозу, сибірки, сказу, туберкульозу та паратуберкульозу, зоонозного гепатиту А, туляремії, а також антибіотикорезистенності збудників бактеріальних хвороб, питанням дезінфекції, контролю токсичних контамінантів кормів та імуно-метаболічного статусу продуктивних тварин, безпечного застосування наночасток у птахівництві.

З доповіддю від Інституту виступив заступник директора ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок д.вет.н. Віктор Павлович Музика.