Урочистості з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини

Сьогодні в актовій залі Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок, відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників ветеринарної медицини, який традиційно відзначають у другу неділю серпня.

Урочисті збори відкрила голова профспілкового комітету Олеся Сободош. В.о. директора Інституту Андрій Остап’юк проінформував присутніх про доробки, з якими колектив Інституту зустрічає свято, окреслив найближчі перспективи, акцентував увагу на значимості і визнанні професії лікаря ветеринарної медицини, особливо відмітив активну роботу ветлікарів в часі військового стану, які приближають спільну нашу перемогу над ворогом.

З привітаннями до колективу Інституту звернулися голова Профспілки працівників АПК Михайло Тарнавський, голова департаменту АПК Львівської ОВА Ігор Вус, ветерани ветеринарної медицини Ігор Коцюмбас, Володимир Величко, Ірина Авдосьєва, Віктор Музика.

Михайло Тарнавський та Ігор Вус підкреслювали, що Інститут, його колектив є гордістю області, на його рахунку досить добрих справ, оригінальних рішень. Група науковців відзначена почесними грамотами та грошовими преміями.