Euro Tier – 2018

13 – 16 листопада 2018 р. в м. Ганновері, (Німеччина) проходила Міжнародна спеціалізована виставка тваринництва, птахівництва і менеджменту – Euro Tier – 2018.

Це провідна в Європі виставка професійного утримання сільськогосподарських тварин, технологій і товарів для тваринництва і птахівництва, обладнання для розведення домашньої худоби і птиці, ветеринарії, кормів і технологій їх приготування. Понад 2629 експонатів з понад 100 країн, в число найбільш представлених європейських країн увійшли Нідерланди, Австрія, Великобританія, Данія, Бельгія, Швейцарія і Польща. Значно збільшилася частка відвідувачів, що приїхали із-за меж Європи, при цьому, більше відвідувачів, ніж будь-коли були з Північної і Південної Америки, а також з Середнього і Далекого Сходу.

Фірмовим знаком виставки EuroTier – 2018 було найповніша в світі пропозиція щодо кормових засобів і здоров’я тварин.

В ході її роботи демонструвались інновації, обговорювалися тенденції і перспективи розвитку тваринництва в світі. В численних павільйонах виставки для відвідувачі були представлені всі напрямки розвитку тваринництва.

Як відзначають організатори виставки, економічність, здоров’я тварин і якість процесів є вирішальними факторами для успішного тваринництва в довгостроковій перспективі. Сільгоспвиробники і тваринники потребують придатних для використання на практиці інноваціях і ефективних мережевих технологій.

EuroTier 2018 – Halle 13

Зростаюче поширення цифрових технологій в мережевому світі пропонує нові можливості для успішного з’єднання продуктивності, відповідності потребам тварин, а також управління інформацією, з одного боку і дбайливим використанням природних ресурсів з іншого.

В рамках головної теми «Цифрове тваринництво» компанія DLG спільно з партнерами з бізнесу, науки та консалтингу проінформувала про значення цифровізації в сучасному тваринництві. У павільйоні 26 було організована спеціальна експозиція, на якій експоненти представлять інноваційні технології та розповідали про перспективи їх застосування в тваринництві цифрової епохи.

Дана експозиція присвячена питанням цифровізації виробничих процесів в тваринництві та на підприємстві в цілому. Об’єднання систем і технологій на тваринницьких підприємствах в єдину мережу дозволяє спростити управління і уникнути помилок. Моніторинг і контроль виробництва, здоров’я і благополуччя тварин, баланс поживних речовин на підприємстві або прозорість для споживачів: за допомогою датчиків і цілеспрямованого управління даними можуть бути однаково прийняті до уваги потреби тварин, навколишнього середовища, сільгоспвиробників і споживачів.

Експозиція з птахівництва World Poultry Show повністю виправдала свої домагання на роль всесвітнього місця зустрічі для працівників галузі.

В рамках виставки відбулись велика кількість міжнародних конференцій:

Міжнародна конференція «Майбутні експортери молока на глобальному ринку».

Міжнародна конференція «Конкурентоспроможність та експортний потенціал м’ясного скотарства країн центральної Азії».

У розділі демонстрації племінних тварин TopTierTreff проводиться презентація та аукціон племінних тварин провідних європейських племоб’єднань.

EuroTier 2018 – Halle 11