Засідання Фармакологічної комісії ветеринарної медицини 26.03.2024

26 березня 2024 р. на базі Державного науково-контрольного інституту біотехнології та штамів мікроорганізмів відбулося спільне засідання Державної фармакологічної комісії ветеринарної медицини України під головуванням голови Держпродспоживслужби Ткачука Сергія Петровича та його заступниці Шевченко Ольги Петрівни.

На засіданні було розглянуто низку проблемних питань щодо виробництва та обігу ветеринарних імунобіологічних та діагностичних засобів. Зокрема про стан і перспективи розроблення засобів специфічної профілактики африканської чуми свиней доповів кандидат ветеринарних наук, завідувач лабораторії вивчення бруцельозу, ННЦ “ІЕКВМ” Болотін Віталій Ігорович. Про порядок подання та розслідування рекламацій на ветеринарні імунобіологічні засоби, що застосовуються в Україні доповів кандидат ветеринарних наук, завідувач Національного агентства ВІЗ ДНКІБШМ Напненко Олександр Олександрович. Про регулювання виробництва та обігу ветеринарних діагностичних засобів, які застосовують in vitro” доповів доктор ветеринарних наук, академік НААН, радник з наукових питань ДНКІБШМ Головко Анатолій Миколайович.

Цього ж дня, відбулися і засідання секцій Фармакологічної комісії ветеринарної медицини України. На засіданні Секції ветеринарних препаратів доповідав доктор ветеринарних наук, професор, член-кореспондент НААН, в.о. директора ДНДКІВПІКД Стибель Володимир Володимирович. Зокрема за результатами наукової експертизи реєстраційних досьє та випробувань, було розглянуто резюме на 41 ветеринарний лікарський засіб та біоцид, що пропонуються для державної реєстрації, перереєстрації або внесення змін у реєстраційну документацію.

 

Leave A Reply